Gen. Włochy

Zespół muzyczny Gen. Włochy znany jest przynajmniej pod kilkudziesięcioma nazwami. Grają w nim bardzo różni muzycy w różnych składach, przy czym skład zespołu Gen. Włochy pod nazwą A może się akurat zupełnie nie pokrywać ze składem zespołu Gen. Włochy pod nazwą B. Zespół akurat teraz nic nie gra, ale kiedyś grał i wcale nie wiadomo czy jeszcze nie zagra.

Tak naprawdę to wcale nie jest skomplikowane. Przede wszystkim proponowałbym pobranie plików MP3 (lub Vorbis OGG, tam gdzie zaznaczone) z niezwykle interesującą muzyką. Pliki są duże (nawet kilkadziesiąt MB), bo każdy z nich zawiera jedną stronę kasety audio, przy czym jedna strona kasety audio wcale nie musi zawierać muzyki zespołu Gen. Włochy tylko pod jedną nazwą, ani nawet w jednym składzie. Strona kasety audio wydaje się jednak dość wymierną jednostką porcjowania muzyki Gen. Włochy, dlatego na taki podział zdecydowano się przy udostępnianiu muzyki Gen. Włochy w Internecie.

Dla osób niecierpliwych przygotowano przykładowe utwory wyłuskane z płyt, ale dają one tylko mgliste pojęcie o bogactwie muzycznym i lirycznym generała.

Cała muzyka jest dostępna zupełnie za darmo i można ją sobie kopiować, to znaczy tego akurat jeszcze nie jestem pewien bo nie skontaktowałem się w tej sprawie z wszystkimi zainteresowanymi. Prosimy jednak o zachowanie informacji o oryginalnym autorze muzyki, tj. o zespole Gen. Włochy.

Dyskografia

Na razie jest niechronologicznie i powoli przyrasta.


Uwaga! Wszystkie albumy są już także dostępne na zwykłych płytach audio CD. Zamówienia składać na w/w adres e-mail. Cena dla nieznajomych: 65 zł za płytę. Cena dla znajomych: umowna. Zarobione pieniądze zostaną przeznaczone na zakup instrumentów do nagrywania kolejnych płyt zesp. Gen. Włochy.


Galeria

Plakaty dwóch oficjalnych koncertów (żeby pobrać plakaty naturalnej wielkości, kliknij je):

Ostatnia zmiana: 23 czerwca 2024 r.